Praca jako fotograf jest ziszczeniem moich marzeń. Przeszłam długą drogą, aby znaleźć się w miejscu w którym teraz jestem.  Nie byłoby to możliwe gdyby nie wartościowi i kochający ludzie w okół mnie. Wiem, że czasem jest trudno. Mi udało zrealizować swoje marzenia. Teraz pragnę prowadzić swój mały – kameralny biznes w sposób odpowiedzialny. Mam nadzieję, że moje działania zainspirują także innych do podejmowania podobnych inicjatyw.

Realizowane dotychczas projekty CSR:

  • Charytatywna sesja zdjęciowa dla kobiet z Ośrodka Interwencji Kryzysowej – wraz z moimi wspaniałymi przyjaciółkami Elizą (wizażystka) i Anią (stylistką) zorganizowałyśmy sesję zdjęciową w której wzięło udział  7 wspaniałych kobiet. Każda z Pań przeszła totalną metamorfozę. Chciałyśmy sprawić aby każda z nich poczuła się wyjątkowo i pięknie. Czasem niestety zapominamy o tym jak wartościowymi osobami jesteśmy. Mam nadzieję, że dzięki tej sesji zdjęciowej, kobiety te poczuły się na prawdę wyjątkowo i że będzie to dla nich dodatkowy motywator do podejmowania nowych wyzwań w życiu.
  • Świąteczna Aukcja Charytatywna dla Fundacji Azyl Pod Psim Aniołem – cały dochód z aukcji został przekazanych dla podopiecznych fundacji. Z licytacji udało się uzyskać fundusze w wysokości 1000 PLN.
  • Noc marzeń – prezentowa sesja zdjęciowa dla pewnej niesamowitej, młodej osóbki, która ma w sobie więcej siły i determinacji do walki aniżeli nie jeden dorosły. Sesję realizowałam wspólnie z Zuzą (wizażystką) i Anią (stylistką).