Dominika Konarskasesja portretowa warszawa (1)kobieca sesja zdjęciowa 3Paris chic 2  Paulina Gawron - zdjęcie portretowe

Marzy Ci się indywidualna sesja zdjęciowa, która wydobędzie z Ciebie piękno? Podczas której uchwycona zostanie Twoja prawdziwa natura, niezależnie czy jesteś subtelną i delikatną kobietą, czy szaloną ekstrawertyczką :) Każda kobieta jest inna. Dlatego każda sesja zdjęciowa wymaga indywidualnego podejścia.

W sesjach portretowych najważniejsze dla mnie jest wydobycie i uchwycenia indywidualnego piękna. Uważam, że nie ma niefotogenicznych osób. To właśnie staram się pokazywać swoimi zdjęciami. Dobry fotograf ma w sobie wiele cech z psychologa. Swobodna i przyjazna atmosfera podczas zdjęć, wzajemne zrozumienie i otwartość – to podstawa udanej sesji.

Największą satysfakcję dają mi te sesje, które są początkiem większych zmian, które inspirują i powodują że zaczynasz inaczej na siebie patrzeć. Sesja zdjęciowa potrafi wiele zmienić.

Jaka zatem powinna być sesja portretowa?

 • powinna wydobyć z Ciebie naturalne piękno
 • pokazać Ciebie jaką jesteś i jaką chciałabyś być
 • ważny jest każdy detal: spojrzenie, gest. To coś co odróżnia zdjęcia portretowe od  tak zwanych „pustych zdjęć”
 • ważny jest chemia pomiędzy modelem a fotografem ;)
 • indywidualne spojrzenie i podejście, które pozwoli uchwycić więcej

Najczęstsze pytania

Jak wygląda sesja?

To wszystko na prawdę nie jest takie skomplikowane :)

Garść informacji już masz. Szczegóły sesji ustalimy już indywidualnie:

 • ustalimy termin sesji
 • wspólnie przygotujemy scenariusz zdjęć (charakter sesji zdjęciowej, miejsce, stylizacje, make up etc)
 • dobiorę zespół do naszej sesji (w zależności od złożoności projektu będzie to: wizażystka, fryzjer, stylistka, scenografka)
 • przed sesją zdzwaniamy się i robimy krótkie podsumowanie
 • samą sesję realizujemy już zgodnie z przygotowanym scenariuszem, dzięki temu będziesz czuła się komfortowo i spokojnie

Jak długo trwa sesja?

Czas sesji zależy oczywiście od złożoności sesji zdjęciowej, ale taką podstawową sesję zdjęciową można by zamknąć w następujących ramach czasowych:

MAKE UP: ok 1 godz.
FRYZURA: ok 30min
ZDJĘCIA: ok 2-3 godzin

Jaki rodzaj sesji wybrać?

Charakter, klimat oraz miejsce zdjęć zależą od Ciebie i Twoich potrzeb i fantazji. Jeśli nie masz pomysłu na sesję, nic nie szkodzi. Ja mam ich mnóstwo, pomogę Ci.  Przed zdjęciami zawsze wspólnie przygotowujemy scenariusz zdjęć (wybierzemy rodzaj sesji, miejsce, pomyślimy nad stylizacjami i rekwizytami, a także wizażem i fryzurą).

Masz jakiś oryginalny, zwariowany pomysł na sesję? Z przyjemnością pomogę Ci go zrealizować. Uwielbiam wyzwania :)

Możemy zorganizować:

 • sesję studyjną
 • sesję plenerową
 • sesję w wynajętych wnętrzach
 • sesję u Ciebie w domu

Sesja na prezent?

Oczywiście :) Uważam, że sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na prezent. Szczególnie, że obdarowana osoba sama może dopasować sesję do swoich marzeń i potrzeb. Ty nie musisz decydować czy będzie to sesja plenerowa, studyjna, indywidualna, czy rodzinna, a może biznesowa.

Więcej szczegółów odnośnie sesji w prezencie znajdziesz tutaj>>

Gdzie wykonuję sesje?

Na co dzień mieszkam w Warszawie i to tutaj najczęściej wykonuję sesję zdjęciowe.  Ale zawsze powtarzam, że moja praca nie ma żadnych ograniczeń terytorialnych :)

Dlaczego warto?

Mieliśmy z żoną niewątpliwą przyjemność współpracy z Panią Aniką Nojszewską. Pani Anika jest fotografem, który realizował dla nas sesję zdjęciową, która miała być dla nas pamiątką pierwszej rocznicy ślubu. W trakcie sesji Pani Anika wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz niespotykaną kreatywnością. Dzięki jej postawie oraz umiejętnością nawet tak mało fotogeniczny obiekt jak ja, jest pierwszy raz zadowolony ze swoich fotek. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Aniką

Agnieszka & Piotr

Dzięki wspaniałej atmosferze i fachowości wszyscy czuliśmy się swobodnie i prawie jak modele pod fachową i profesjonalną opieką. Zdjęcia przeszły nasze wszelkie oczekiwania i zachowaliśmy swoją naturalność. Znajomi którym z dumą pokazaliśmy zdjęcia stwierdzili, że widać na nich miłość i łączące nas więzi, a uchwycenie takich uczuć i emocji na zdjęciach myślę, że jest bardzo trudne i nielicznym fotografom się udaje, bo przecież tego nie uczą nawet w najlepszych szkołach

Ilona & Piotr & Ksawery – Sesja rodzinna

Przepiękne zdjęcia, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość to Anika. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody. Utrwalona została nasza radość i emocje. Wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się znajomi i oczywiście my. To naprawdę super sprawa spotkać kogoś, kto kocha pracę i wykonuje ją z sercem :)

Dorota & Mateusz – Sesja narzeczeńska

To moja pierwsza, profesjonalna sesja zdjęciowa i bardzo się cieszę, że zrobiła ją Anika - osoba, która kocha swoją pracę, łatwo nawiązuje kontakt i jest otwarta na ludzi. Jej doświadczenie i zaangażowanie pomogły mi przełamać się i poczuć naturalnie przed obiektywem. Dodam jeszcze, że sesja - efekt pracy Aniki - stała się początkiem zmian w moim postrzeganiu siebie i metamorfozy zewnętrznej. Gorąco polecam!!

Asia – sesja portretowa

Sesja z Aniką była moją pierwszą sesją w życiu. W zasadzie namówił mnie mój mąż, wręczając zaproszenie w prezencie świątecznym. Jestem osobą nieśmiałą i miałam trochę wątpliwości, ale 100% profesjonalizm i wrażliwość Aniki sprawiły, że podczas sesji czułam się komfortowo, a efekty zdjęć były dla mnie zaskakujące. Jednoznaczna reakcja mojej rodziny, przyjaciół i znajomych tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że wybór Aniki do pierwszej sesji był wyborem trafionym, a prezent od męża świetną przygodą i pamiątką.

Monika Margalska – Sesja portretowa

Zdjęcia z sesji są wyraźnym odbiciem moich wyobrażeń. Nie przypuszczałam, że przed obiektywem będę czuła się tak komfortowo. Efekty podziwia całe grono moich znajomych, każdy jest równie zachwycony. Nie wiem jak to jest możliwe, że po zaledwie kilku słowach o moich oczekiwaniach wszystkie z nich Anika odbiła na zdjęciach. Zaproszenie na sesję dostałam od swojego mężczyzny. Pomimo wszelkich wcześniejszych obaw, dziś stwierdzam, że nie mógł wybrać ani lepszego prezentu, ani lepszego fotografa.

Ola Kamińska – sesja portretowa

Sesja zdjęciowa z Aniką była fantastyczną zabawą! Dzięki temu, że potrafiła wprowadzić fajną i niezobowiązująca atmosferę moja "premiera" w roli modelki udała się znakomicie :) A efekt końcowy - rewelacja!! Nie wiedziałam, że mogę wyglądać jak supermodelka na zdjęciach!!! :)

Karolina Kuzniar

Chcę zamówić sesję

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Loading

Paulina GwaronSesja portretowa OliBaletnica 2Sesja portretowa – BilyanaSesja portretowa – AniaSesja wizerunkowa – lifestylowaSweet Pin Up – sesja lifestylowaBlue ParisLuminous Fashion Blogger part 2Kinga – sesja portretowaKobieco i zmysłowoDominika KonarskaLuminous Fashion BloggerElaSesja lifestylowa – architektSesja wizerunkowa na dachuEwa Wężyk – BlogerkaSesja portretowa – UlrikeSesja portretowa KasiAgata – sesja biznesoweSesja portretowa – BaletnicaHelena – sesja portretowaAnia Wójcik | StylistaSwietaSesja wizerunkowa ŁukaszaKasiaSesja wizerunkowa skrzypaczkiSesja portretowa AniSesja lifestylowaMariensztatSesja portretowa Ewy MadeyskiejSesja portretowa UliKobieca sesja portretowa – GosiaEla SkrzekSesja portretowa AniPodróż w czasiePortretowa sesja MagdySesja dla Lily d’OhroWizerunkowa sesja zdjęciowa Małgorzaty RogaliVogue EVASesja portretowa MonikiWizerunkowa sesja zdjęciowa projektantki wnętrzSesja portretowa EwySesja w Pędzącym KrólikuSesja portretowa KarolinyVivian – Africam Queen


Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks