Loading

Pole Dance Project

Pole dane - sesja zdjęciowa

Uwielbiam otaczać się ludźmi z pasją. Takie spotkania uskrzydlają i sprawiają, że samemu pragnie się więcej z życia wyciskać. Ludzie z pasją to jakby odrębny gatunek człowieka, człowieka dociekliwego, ciekawego świata, bardziej otwartego i życzliwego,  wiecznie poszukującego. Każde tego typu spotkanie wiele uczy. A najczęstsza nauka to ta, że jeśli czegoś naprawdę mocno się pragnie i systematycznie, nieustannie się do tego dąży to w końcu zrealizujemy nasze marzenia. Ale na początku… trzeba dąć sobie szansę i wykonać pierwszy krok :)

Przede mną teraz niezwykle istotne chwile w życiu… chwile pełne zmian. Chcę spojrzeć na to wszystko jak na szansę, szanse na spełnienie marzeń.

I choć pisząc te słowa, wszystko wydaje się banalne.  Zmierzając się z rzeczywistością, wiem że jest inaczej. Dlatego wszystkim marzycielom i pasjonatom, życzę wytrwałości…  Sobie również :)

Pole dane - sesja zdjęciowa1

Na zdjęciach przed Wami trzy niesamowite i niezwykle inspirujące dziewczyny. Dziewczyny z pasją właśnie. Każda cudowna na swój indywidualny, jakże inny sposób. Natalia Maria Wojciechowska. Aleksandra Kolczyńska. Wioleta Kącka.

Zdjęcia spontanicznie wykonane w Studiu Tańca Pole Dance Project.

Pole dane - sesja zdjęciowa2

Pole dane - sesja zdjęciowa3

Pole dane - sesja zdjęciowa4

Zdjęcia: Sesja zdjęciowa dla Pole Dance Project

Leave a Comment